بهداشت و پزشکی

دانستنی های ضروری بهداشتی

💠🍃 همه می دانند که شستن ظرف ها با مایع ظرفشویی روزی حداقل ۱۰ گرم از این مایع را وارد بدن می کند اما کسی حاضر نیست یک سوم سرکه به آن اضافه کند.

💠🍃 آب شرب شهری دارای نیتریت و نیترات و کادمیوم و آرسنیک و کلر است اما کسی حاضر نیست یک کوزه ده هزار تومانی بخرد ومی رود دستگاه تصفیه آب ۴۰۰ هزار تومانی می خرد.

💠🍃 همه می دانند که درنمک یددار ید وجود ندارد بلکه یدات وجود دارد و از روزی که مردم نمک یددار خور شدند کم کاری و پرکاری تیروئید بیداد می کند اما کسی حاضر نیست از سنگ نمک استفاده کند.

💠🍃 همه می دانند که تمام روغن های نباتی جامد و مایع پالم است اما کسی حاضر نیست دستور موکد قرآن به استفاده از روغن پیه و دنبه را مصرف کند ( روغن پیه و دنبه هم لاغر کننده است وهم صورت را زیبا می کند و هم تری گلیسیرید و کلسترول را تنظیم می کند).

💠🍃 همه می دانند که بو علی سیناعلت ۱۶ بیماری لاعلاج را مصرف گوشت گاو و گوساله می داند اما متاسفانه درخریدن گوشت گاو در قصابی ها از همدیگر پیشی می گیریم.

💠🍃 همه می دانیم که آب لیموی بازاری آب کاه است با ترکیب جوهر لیمو اما متاسفانه آبلیموی بازاری با نام دلیل ومجید و عباس را می خریم.

💠 همه می دانیم که رب بازاری دارای ۱۰ درصد سرب است اما باز هم استفاده می کنیم.

💠🍃 همه می دانیم هیچ حیوانی به بوته چای نزدیک نمی شود اما ما روزی بین ۳ الی ۱۰ لیوان چای می.خوریم.

💠🍃 همه می دانیم اغلب نان ها دارای جوش شیرین است که عامل اصلی تمام مشکلات گوارشی است اما حاضر نیستیم از کسی که درخانه نان خانگی می پزد حمایت کنیم.

💠🍃 سس مایونز سم اصلی کبد است اما تمام سالادهایمان را با سس و ماست سوپری تزئین می کنیم.

💠🍃 ترکیب سوسیس آرد و تفاله سویا و بنزوات سدیم و گوشت حیوانات تلف شده است.

💠🍃 چه راحت دانشجوی ما ساندویچ سوسیس و کالباس می خورد.

💠🍃 به جای ریختن نخود و کشمش درجیب فرزندانمان یا انجیر خشک یا توت خشک و یا خرمای برنی در جیب آنان شکلات و کیک و کلوچه است خوب فکر کنید ببینید دارید چه کار می کنید.

✅ لطفا در تمام کانال.ها و گروه.ها گسترش دهید مشکل امروز ما دارو و درمان نیست ، غذاست.

منبع: کانال پاتوق

پایگاه خبری دانستنی آنلاین

مقالات تصادفی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close