اخباراخبار جاده مخصوص

انتصاب حسین شهریاری به عنوان مدیرعامل شرکت ایندامین

مدیرعامل سایپاحسين شهرياري رابه عنوان مديرعامل شركت ايندامين منصوب کرد

با انتصاب حسین شهریاری به عنوان مدیرعامل شرکت ایندامین ؛ مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل پیشین و جدید شرکت ایندامین در این شرکت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین به نقل از سایپا نیوز در این مراسم قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: شرکت ایندامین جزء شرکت های خوب و با اهمیت گروه سایپا است که نیاز است با همکاری و همدلی و پیاده سازی منشور سازمانی به جایگاه ارزنده خود در بازار داخلی و خارجی دست یابد.

انتصاب حسین شهریاری به عنوان مدیرعامل شرکت ایندامین

دکتر علی مسیبی بهروز افزود: استراتژی جدید گروه سایپا خودگردان کردن شرکت های زیر مجموعه است به همین منظور شرکت ایندامین باید از همه ظرفیت های موجود استفاده و محصولات با کیفیت برای شرکت های خودرو ساز، خدمات پس از فروش و بازار مصرف تولید و ارائه کند.

قائم مقام مدیر عامل گروه سایپا در این جلسه معارفه خاطر نشان کرد: امیدواریم براساس برنامه هدفمند و همکاری همه جانبه؛ گروه سایپا بتواند با افزایش تولید و قیمت مناسب و سودآور به جایگاه ارزنده و ویژه خود برسد.

در مراسم انتصاب حسین شهریاری به عنوان مدیرعامل شرکت ایندامین مدیر عامل پیشین شرکت ایندامین گزارشی از اقدامات و برنامه های زمان تصدی خود ارائه داد.

مهندس حسین شهریاری مدیر عامل جدید این شرکت ضمن قدردانی از زحمات انجام شده گفت: اتحاد و یکدلی همه همکاران از خط تولید تا ستاد می تواند باعث رشد و شکوفایی این شرکت شود تا شرایط سخت تحریم را پشت سر بگذاریم.

منبع: سایپا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close