دکوراسیون داخلی

لوکس کردن دکوراسیون قدیمی منزل تان با چند ترفند ساده

لوکس کردن دکوراسیون قدیمی منزل تان با چند ترفند ساده امکان پذیر است. این کار را با استفاده از رنگهای ملایم و مبلمان و دکوراسیون جدید نمای شیک و متنوع انجام دهید. اگر از دکوراسیون قدیمی منزل تان خسته شده اید می توانید با چند ترفند ساده دکوراسیونی شیک و امروزی داشته باشید.

لوکس کردن دکوراسیون قدیمی منزل

امروزه دکوراسیون منازل ایرانی در عین زیبایی و جذابیت با طرح های مدرنی ترکیب شده است. استفاده از وسایل مدرن و لوکس زیبایی دکوراسیون داخلی منزل ایرانی را دو چندان نموده است. این نوشتار به شما آموزش می دهد که با استفاده از رنگ های ملایم و مبلمان و دکوراسیون جدید لوکس کردن دکوراسیون قدیمی منزل تان را انجام دهید.

دکوراسیون خانه های قدیمی

اگر دکوراسیون نشیمن و ناهارخوری تان قدیمی است می توانید با استفاده از مبلمان های شیک و رنگهای جالبی که برای دیوار انتخاب می کنید، دکوراسیون بسیار شیک و جذابی را خلق کنید. با استفاده از مبلمان های جدید و رنگ های جالب و زیبا دکوراسیون شیک و جذابی داشته باشید.

مرحله ۱:طرح بکشید

با ایده هایی که به ذهنتان می رسد همان دکوراسیونی را که دوست دارید داشته باشید، درست کنید. اگر خانه رویایی که نزد خود تصور می کنید یک خانه دنج و راحت است، تا جایی که می توانید سعی کنید رویایتان را تحقق ببخشید.

مرحله۲:نقاشی

برای اینکه فضای موجودتان یکسان شود دو رنگ انتخاب کنید که به طرز بسیار خوبی با هم هماهنگی داشته باشند. مثلا سبز ملایم را برای اتاق نشیمن و رنگ خردلی را برای اتاق ناهارخوری انتخاب کنید.

مرحله بعد:اتاق نشیمن

از مبلمان رنگ ملایم و جدید که شامل یک کاناپه کوچک است استفاده کنید تا فضای کوچک اتاق را بیش از این اشغال نکند. همچنین برای اینکه تا حدودی مد روز باشد از رنگ مشکی هم استفاده شده است.

لوازم براق و شفاف

استفاده از یک لامپ امروزی و جدید با لوازم و اثاثیه قدیمی تناقض دارد. درعوض رنگ مشکی به آنها وجود می بخشد. استفاده از رنگ خردلی برای پرده با رنگ ملایم اتاق نشیمن هماهنگی پیدا کرده است.

رنگ کردن اتاق برای لوکس کردن دکوراسیون قدیمی منزل

رنگ قرمز برای دیوارها و استفاده از مبلمان ساده هیچ هماهنگی و هیچ تاثیری در دکوراسیون اتاق نشیمن ندارد.

کف اتاق

استفاده از یک میز گرد برای جمع کردن افراد زیادی دور هم صمیمیت خاصی ایجاد می کند. شما می توانید از مبل، صندلی های دسته دار چوبی، و نیمکت برای این میز استفاده کنید.

تزئین قسمت روی میز

برای اینکه به این اتاق خنثی رنگ و جلا دهید، یک گلدان را پر از لیمو ترش کنید. روی میز را یک پارچه نارنجی رنگ بیندازید و گلدان را روی آن بگذارید.

اسباب و وسایل سخت و محکم

برای اینکه اتاق نشیمن و ناهارخوری را با یکدیگر هماهنگ کنید از یک وسیله چوبی سخت و یک تکه وسیله چوبی سیاه مثل این آینه استفاده کنید.

نمای کلاسیک و قدیمی

اگر بخواهید زیبایی خانه را به رخ بکشید و پررنگ کنید، از رنگ متضاد دکوراسیون یعنی سفید استفاده کنید. برای مثال در این تصویر از یک قفسه سفید استفاده شده است.

نورپردازی برای لوکس کردن دکوراسیون قدیمی منزل

اگر فضای کلاسیک و قدیمی اتاق ناهارخوری را دوست دارید می توانید از یک لوستر مشکی رنگ برای مدروز کردن خانه استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم ویدئوی زیر را نیز در رابطه با لوکس کردن دکوراسیون قدیمی منزل تان با چند ترفند ساده ببینید.

 

منبع: نمناک

2 thoughts on “لوکس کردن دکوراسیون قدیمی منزل تان با چند ترفند ساده”

  1. سلام مطالب سایتتون خوبه ولی جای مطالب آموزشی که جنبه سرگرمی ویا نوعی بازی های فکری دارند در سایتتون خالی است.

    1. با سپاس از همراهیتان
      سعی می کنیم در روزهای آتی مطالب آموزشی که جنبه سرگرمی و یا نوعی بازی های فکری دارند، در سایت ارائه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close