1
اسماعیل بیک محمدی در گفت وگو با«دانستنی آنلاین»:

پزشکیان امید را به جامعه برگردانده است / جلیلی در حال راه اندازی بازی جدیدی است

  • کد خبر : 168347
  • 21 تیر 1403 - 13:37
پزشکیان امید را به جامعه برگردانده است / جلیلی در حال راه اندازی بازی جدیدی است
در روزهای پس از پیروزی آقای پزشکیان شاهد برخی اظهارنظرها و اتفاقاتی بودیم که نشان می دهد جریان بازنده در انتخابات تنها در ظاهر با رئیس جمهور منتخب مردم اعلام همراهی و همکاری کرده و در واقع راه دیگری را در پیش گرفته است.

«دانستنی آنلاین»- احسان انصاری:پس از پیروزی مسعود پزشکیان این انتظار وجود داشت که همه نخبگان و مردم از رئیس جهور منتخب که به دنبال وحدت و وفاق ملی است حمایت کنند. با این وجود در روزهای اخیر بی اخلاقی هایی از سوی جریان بازنده در انتخابات مشاهده می شود که جای سوال زیادی را در بین افکارعمومی جامعه به وجود آورده است.«دانستنی آنلاین» برای تحلیل و بررسی مهم ترین مولفه های پس از انتخابات با دکتر اسماعیل بیک محمدی فعال سیاسی و رئیس سازمان طنین ایثارگران کشور گفت وگو کرده که در ادامه می خوانید.

بیک محمدی در این زمینه معتقد است:پیروزی آقای پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری یک اتفاق مهم در فضای سیاسی کشور به شمار می رود و بنده ایمان دارم یک تحول بزرگ در کشور به وجود خواهد آمد.نکته مهمی که در این روزها در جامعه مشهود است بازگشت امید به مردم است که اتفاق بسیاری مهمی است. در سال های اخیر این وضعیت در کشور وجود نداشت و اقشار مختلف مردم نسبت به شرایط نامناسب اقتصادی و سومدیریت هایی که در کشور صورت می گرفت احساس نارضایتی می کردند که این نارضایتی ها را نیز به شکل های مختلف نشان می دادند.

رئیس سازمان طنین ایثارگران کشور ادامه داد:متأسفانه پس از پایان انتخابات رقبای انتخاباتی و به خصوص آقای جلیلی در حال به راه انداختن بازی های جدیدی هستند که دولت پزشکیان را تحت فشار قرار بدهند. در روزهای پس از پیروزی آقای پزشکیان شاهد برخی اظهارنظرها و اتفاقاتی بودیم که نشان می دهد جریان بازنده در انتخابات تنها در ظاهر با رئیس جمهور منتخب مردم اعلام همراهی و همکاری کرده و در واقع راه دیگری را در پیش گرفته است.

وی تصریح کرد: جلیلی و کسانی که حمایت مردم از پزشکیان آنها را ناراحت کرده باید این نکته را در نظر داشته باشند که پزشکیان در یک رویکرد دموکراتیک به ریاست جمهوری رسیده و در شرایط کنونی رئیس جمهور همه مردم است و تفسیر منحرفانه از نتایج انتخابات در راستای فضاسازی و تحت فشار قرار دادن دولت آینده نه تنها به نتیجه ای نخواهد رسید و بلکه جایگاه این افراد را بیش از پیش در جامعه مخدوش خواهد کرد.

بیک محمدی خاطرنشان کرد:در انتخابات اخیر نخبگان و مردم از کسی حمایت کردند در مطالبات آنها را نمایندگی کند. این در حالی است که پزشکیان با صداقت و شجاعتی که در رقابت های انتخاباتی از خود نشان داد شرایط را به شکلی رقم زد که حتی در دور دوم انتخابات کسانی که قصد رأی دادن نداشتند نیز در انتخابات مشارکت کردند. این اتفاق به خوبی نشان می دهد که مطالبات مردم به چه سمت و سویی است و نمی توان مطالبات را منحرف کرد و با به شکل غیرواقعی تفسیر کرد. در شرایط کنونی همه نخبگان و مردم باید به آقای پزشکیان به عنوان رئیس جمهور همه مردم کمک کنند تا بهترین افراد را از بین نخبگان کشور برای کابینه آینده انتخاب کند تا دولت با نیروهای کارآمد بتواند به مطالبات به حق مردم در زمینه های مختلف عمل کند.

۰/۵ (۰ نظر)
لینک کوتاه : https://danestanyonline.ir/?p=168347

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.