اینترنت و رایانهدیجیتال

اینستاگرام برچسب اسم را به اپلیکیشن خود اضافه کرد

اینستاگرام برچسب اسم را به اپلیکیشن خود اضافه کرد که با استفاده از آن می‌توانید یک شخص را به راحتی به لیست دوستان خود اضافه کنید.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ اینستاگرام مدت زیادی است که برای پیدا کردن دوستان در این شبکه اجتماعی اقدامات زیادی را انجام داده و برای این کار تا به امروز قابلیت‌های زیادی در بخش استوری اینستاگرام اضافه کرده اما برخی از این راهکارها برای زیاد هم تأثیرگذار نبودند. به تازگی اینستاگرام برچسب اسم را به اپلیکیشن خود اضافه کرد. با Nametag شما می‌توانید تگ نام خود را بسازید و شخصی‌سازی کنید تا دوستانتان آن را اسکن و شما را فالو کنند.

گزینه Nametag در اپلیکیشن اینستاگرام در بالای سمت راست صفحه پروفایل کاربران قرار دارد. در قسمت Nametag کاربران اینستاگرام می‌توانند برچسب دلخواه را با سلیقه خود بسازند.

برای اینکه بتوانید تگ شخص دیگری را اسکن کنید، فقط کافی است به همان منو بروید و گزینه اسکن کردن برچسب نام را در پایین لمس کنید. تنها دوربین تلفن همراه خود را روی برچسب دوست خود بگیرید و حساب کاربری شخص مورد نظر به صورت اتوماتیک روی صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود.

مسلما، این کار آسان‌تر از وارد کردن دستی نام کاربری یک شخص در قسمت جستجو است تا بتوانید آن شخص را فالو کنید اما اگر نمی‌خواهید آن کار را انجام دهید یا اگر شخصی یک نام کاربری بلند و پیچیده دارد، شما می‌توانید از Nametag اینستاگرام استفاده کنید تا آن‌ها را به لیست دوستان خود اضافه کنید.

اینستاگرام برچسب اسم را به اپلیکیشن خود اضافه کرداینستاگرام برچسب اسم را به اپلیکیشن خود اضافه کرد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بیشتر بخوانید: امکانات جدید در استوری اینستاگرام

پایگاه خبری دانستنی آنلاین

مقالات تصادفی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چک کردن

Close
Close