اخبار جاده مخصوص

استاندار تهران: ورود کفش ملی به حوزه صادارت را به فال نیک می گیریم

مقیمی گفت: یکی از اتفاقات خوبی که اخیرا در گروه صنعتی ملی افتاده است ورود کفش ملی به حوزه صادرات بوده است که باید آن را به فال نیک گرفت.

محمدحسین مقیمی، استاندار تهران در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه نگاه ها به کفش ملی در حال تغییر است گفت: کارهای خوبی در کفش ملی انجام شده است، یکی از اتفاقات خوبی که اخیرا در گروه صنعتی ملی افتاده است ورود کفش ملی به حوزه صادرات بوده است که باید آن را به فال نیک گرفت.

استاندار تهران با بیان اینکه احیاء برندها کار اقتصادی بزرگی است، گفت: ما هم سعی می کنیم موانع توسعه را از سر راه نشان های تجاری برداریم.

کارهای خوبی در کفش ملی انجام شده است

مقیمی با ابراز خرسندی از تحولات به وجود آمده در کفش ملی گفت: کارهای خوبی در کفش ملی انجام شده است اما هنوز تا نقطه مورد انتظار از نام کفش ملی فاصله زیادی وجود دارد و این مجموعه باید تلاش های بیشتری داشته باشد .

هر تسهیلاتی که بتوانیم در اختیار کفش ملی قرار می دهیم

استاندار تهران با تاکید بر اهمیت ویژه کفش ملی برای همه ایرانیان گفت: رویکرد ما نسبت به نشان های تجاری با قدمت بالا حمایتی است، به ویژه نام کفش ملی که برای ایرانیان بسیار خاطره انگیز است لذا هر تسهیلاتی که در توانمان باشد در اختیار کفش ملی قرار خواهیم داد، آنها برنامه بیاورند ما هم کاری که از دستمان برآید حتما مضایقه نخواهیم کرد.

منبع: کفش ملی

پایگاه خبری دانستنی آنلاین

مقالات تصادفی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close