1

اسامی ۲۶۰ منتخب مجلس شورای اسلامی

  • کد خبر : 158222
  • 14 اسفند 1402 - 14:56
اسامی ۲۶۰ منتخب مجلس شورای اسلامی
دانستنی آنلاین: نتایج شمارش نهایی آرای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام شد.

دانستنی آنلاین: نتایج شمارش نهایی آرای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام شد.

به گزارش دانستنی آنلاین، با پایان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در ساعت ۲۴/۰۰ جمعه شب، شمارش صندوق‌های شهری و روستایی ۳۱ استان و ۲۰۸ حوزه انتخابیه و ۵۹ هزار شعبه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

نتایج شمارش آرای حوزه‌های انتخابی استان‌های کشور، در انتخابات مجلس شورای اسلامی در جدول ذیل قابل مشاهده است.

بر این اساس، ۲۳۱ نفر در مرحله نخست انتخابات، منتخب مردم شدند و انتخابات ۲۰ حوزه نیز برای تعیین ۲۹ نماینده دیگر به دور دوم کشیده شد. به این ترتیب، تکلیف ۲۶۰ کرسی از ۲۹۰ کرسی مجلس شورای اسلامی در این مرحله مشخص شده است.

آمار نهایی حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به این شرح است:

تعداد رای صحیح: ۱۵۶۹۸۵۷

تعداد کل شعب: ۵۰۰۰

ردیف نام و نام خانوادگی تعداد رای وضعیت درصد
۱ سیدمحمود نبویان ۵۹۷۷۷۰ منتخب ۳۸.۰۸
۲ امیرحسین ثابتی منفرد ۴۸۷۹۸۲ منتخب ۳۱.۰۸
۳ حمید رسائی ۴۸۵۷۱۱ منتخب ۳۰.۹۴
۴ محمدباقر قالیباف ۴۴۷۹۰۵ منتخب ۲۸.۵۳
۵ رضا تقی پورانوری ۴۲۴۹۴۵ منتخب ۲۷.۰۷
۶ روح اله ایزدخواه ۴۰۷۳۰۳ منتخب ۲۵.۹۵
۷ مرتضی آقاطهرانی ۴۰۵۷۰۷ منتخب ۲۵.۸۴
۸ منوچهر متکی ۴۰۴۶۱۵ منتخب ۲۵.۷۷
۹ اسمعیل کوثری ۳۸۶۷۷۳ منتخب ۲۴.۶۴
۱۰ مهدی کوچک زاده ۳۶۶۲۱۶ منتخب ۲۳.۳۳
۱۱ سیدعلی یزدی خواه ۳۳۳۳۰۸ منتخب ۲۱.۲۳
۱۲ علی خضریان ۳۳۳۱۰۳ منتخب ۲۱.۲۲
۱۳ مالک شریعتی نیاسر ۳۳۱۵۱۰ منتخب ۲۱.۱۲
۱۴ کامران غضنفری ۳۱۶۳۷۴ منتخب ۲۰.۱۵
۱۵ احمد نادری ۳۰۲۵۹۰ نامزد مرحله دوم ۱۹.۲۸
۱۶ ابراهیم عزیزی ۲۸۷۴۲۴ نامزد مرحله دوم ۱۸.۳۱
۱۷ پیمان فلسفی ۲۷۶۰۴۱ نامزد مرحله دوم ۱۷.۵۸
۱۸ سمیه رفیعی ۲۷۰۷۴۶ نامزد مرحله دوم ۱۷.۲۵
۱۹ ابوالفضل ظهره وند ۲۶۹۲۵۷ نامزد مرحله دوم ۱۷.۱۵
۲۰ حسین نجابت ۲۶۷۸۹۵ نامزد مرحله دوم ۱۷.۰۶
۲۱ عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی ۲۶۵۴۸۲ نامزد مرحله دوم ۱۶.۹۱
۲۲ محمد سراج ۲۶۳۱۷۰ نامزد مرحله دوم ۱۶.۷۶
۲۳ ابوالقاسم جراره ۲۶۲۹۲۵ نامزد مرحله دوم ۱۶.۷۵
۲۴ زهره سادات لاجوردی ۲۵۵۶۲۶ نامزد مرحله دوم ۱۶.۲۸
۲۵ زینب قیصری ۲۵۱۶۷۵ نامزد مرحله دوم ۱۶.۰۳
۲۶ علیرضا سلیمی ۲۴۴۷۸۸ نامزد مرحله دوم ۱۵.۵۹
۲۷ زهره طبیب زاده نوری ۲۴۲۰۶۷ نامزد مرحله دوم ۱۵.۴۲
۲۸ ریحانه اخلاقی ۲۴۰۹۲۷ نامزد مرحله دوم ۱۵.۳۵
۲۹ صالح اسکندری ۲۲۷۲۲۳ نامزد مرحله دوم ۱۴.۴۷
۳۰ محمدحسین حسین زاده بحرینی ۲۲۶۶۷۹ نامزد مرحله دوم ۱۴.۴۴
۳۱ سیدمرتضی محمودی ۲۲۱۳۳۳ نامزد مرحله دوم ۱۴.۱
۳۲ حسن خجسته باقرزاده ۲۱۶۱۵۱ نامزد مرحله دوم ۱۳.۷۷
۳۳ مهدی عسگری ۲۰۵۴۱۴ نامزد مرحله دوم ۱۳.۰۸
۳۴ مجتبی زارعی ۲۰۲۶۵۵ نامزد مرحله دوم ۱۲.۹۱
۳۵ بیژن نوباوه وطن ۱۹۷۳۲۶ نامزد مرحله دوم ۱۲.۵۷
۳۶ سمیه گل پورچمرکوهی ۱۹۳۰۱۶ نامزد مرحله دوم ۱۲.۳
۳۷ علی اصغر پورمحمدی ۱۹۱۵۹۰ نامزد مرحله دوم ۱۲.۲
۳۸ علی طهرانی مقدم ۱۸۷۹۵۴ نامزد مرحله دوم ۱۱.۹۷
۳۹ سیدنظام الدین موسوی ۱۸۴۴۷۶ نامزد مرحله دوم ۱۱.۷۵
۴۰ فاطمه قاسم پور ۱۷۶۱۵۹ نامزد مرحله دوم ۱۱.۲۲
۴۱ حسین صمصامی مزرعه آخوند ۱۷۵۳۷۳ نامزد مرحله دوم ۱۱.۱۷
۴۲ مجتبی رحمان دوست ۱۷۴۷۳۴ نامزد مرحله دوم ۱۱.۱۳
۴۳ عطا بهرامی ۱۷۳۹۲۵ نامزد مرحله دوم ۱۱.۰۸
۴۴ مهدی شریفیان ۱۷۲۳۵۱ نامزد مرحله دوم ۱۰.۹۸
۴۵ سعید آجورلو ۱۶۷۱۱۴ نامزد مرحله دوم ۱۰.۶۵
۴۶ غلامحسین رضوانی ۱۵۸۲۱۶ نامزد مرحله دوم ۱۰.۰۸
استان آذربایجان شرقی
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان آذربایجان شرقی اهر و هریس آقای بیت اله عبداللهی انتخاب مرحله اول ۳۱,۶۷۶ ۷۶,۷۱۰
۲ استان آذربایجان شرقی بستان آباد آقای غلامرضا نوری قزلجه انتخاب مرحله اول ۱۷,۰۱۸ ۴۴,۸۷۵
۳ استان آذربایجان شرقی بناب آقای محمد باقری انتخاب مرحله اول ۲۳,۳۴۳ ۶۲,۷۵۲
۴ استان آذربایجان شرقی تبریز، آذرشهر و اسکو آقای روح اله متفکرآزاد انتخاب مرحله اول ۱۰۹,۸۹۹ ۴۰۱,۶۱۳
۵ استان آذربایجان شرقی تبریز، آذرشهر و اسکو آقای مسعود پزشکیان انتخاب مرحله اول ۹۵,۹۹۳ ۴۰۱,۶۱۳
۶ استان آذربایجان شرقی تبریز، آذرشهر و اسکو آقای علی جعفری آذر نامزد مرحله دوم ۶۷,۵۵۲ ۴۰۱,۶۱۳
۷ استان آذربایجان شرقی تبریز، آذرشهر و اسکو آقای جواد عبادی نامزد مرحله دوم ۶۱,۷۷۷ ۴۰۱,۶۱۳
۸ استان آذربایجان شرقی تبریز، آذرشهر و اسکو آقای علیرضا منادی سفیدان نامزد مرحله دوم ۵۶,۲۴۴ ۴۰۱,۶۱۳
۹ استان آذربایجان شرقی تبریز، آذرشهر و اسکو آقای رضا صدیقی نامزد مرحله دوم ۵۵,۱۷۷ ۴۰۱,۶۱۳
۱۰ استان آذربایجان شرقی تبریز، آذرشهر و اسکو آقای علی آجودان زاده نامزد مرحله دوم ۵۳,۹۲۲ ۴۰۱,۶۱۳
۱۱ استان آذربایجان شرقی تبریز، آذرشهر و اسکو آقای محمدحسین فرهنگی نامزد مرحله دوم ۴۹,۹۵۸ ۴۰۱,۶۱۳
۱۲ استان آذربایجان شرقی تبریز، آذرشهر و اسکو آقای سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نامزد مرحله دوم ۴۳,۳۸۲ ۴۰۱,۶۱۳
۱۳ استان آذربایجان شرقی تبریز، آذرشهر و اسکو آقای علیرضا نوین نامزد مرحله دوم ۴۱,۳۷۵ ۴۰۱,۶۱۳
۱۴ استان آذربایجان شرقی سراب آقای مجید نصیرپورسردهائی انتخاب مرحله اول ۱۳,۱۹۹ ۵۸,۸۱۱
۱۵ استان آذربایجان شرقی شبستر آقای محمود طاهری نامزد مرحله دوم ۷,۸۲۶ ۵۰,۷۳۵
۱۶ استان آذربایجان شرقی شبستر آقای حسین غیاثی مرادی نامزد مرحله دوم ۶,۹۹۱ ۵۰,۷۳۵
۱۷ استان آذربایجان شرقی کلیبر، خداآفرین و هوراند آقای بهنام رضوانی انتخاب مرحله اول ۲۲,۲۴۶ ۶۲,۴۴۱
۱۸ استان آذربایجان شرقی مراغه و عجب شیر آقای سیدفرید موسوی انتخاب مرحله اول ۳۲,۸۷۶ ۱۱۷,۵۶۵
۱۹ استان آذربایجان شرقی مرند و جلفا آقای عزت اله حبیب زاده انتخاب مرحله اول ۴۰,۰۲۳ ۱۰۷,۴۷۴
۲۰ استان آذربایجان شرقی ملکان و لیلان خانم زهرا خدادادی انتخاب مرحله اول ۱۳,۶۱۳ ۵۹,۳۹۱
۲۱ استان آذربایجان شرقی میانه خانم مریم عبداللهی انتخاب مرحله اول ۲۱,۴۶۹ ۶۷,۰۵۸
۲۲ استان آذربایجان شرقی میانه آقای سیدمرتضی حسینی نامزد مرحله دوم ۱۱,۹۴۷ ۶۷,۰۵۸
۲۳ استان آذربایجان شرقی میانه آقای مهدی اسماعیلی نامزد مرحله دوم ۱۱,۸۴۳ ۶۷,۰۵۸
۲۴ استان آذربایجان شرقی ورزقان آقای رضا علی زاده انتخاب مرحله اول ۲۴,۳۴۸ ۴۴,۵۹۷
۲۵ استان آذربایجان شرقی هشترود و چاراویماق آقای فرامرز شاهسواری انتخاب مرحله اول ۱۳,۵۵۰ ۴۸,۲۶۳
استان آذربایجان غربی
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان آذربایجان غربی ارومیه آقای حاکم ممکان ممکان انتخاب مرحله اول ۱۱۹,۷۶۶ ۳۶۱,۶۰۴
۲ استان آذربایجان غربی ارومیه خانم شهین جهانگیری انتخاب مرحله اول ۱۱۷,۷۸۶ ۳۶۱,۶۰۴
۳ استان آذربایجان غربی ارومیه آقای سیدسلمان ذاکر انتخاب مرحله اول ۱۱۵,۷۶۱ ۳۶۱,۶۰۴
۴ استان آذربایجان غربی بوکان آقای محمدقسیم عثمانی انتخاب مرحله اول ۱۳,۱۴۱ ۴۰,۹۷۹
۵ استان آذربایجان غربی پیرانشهر، سردشت و میرآباد آقای کمال حسین پور انتخاب مرحله اول ۴۴,۵۰۲ ۶۱,۳۲۱
۶ استان آذربایجان غربی خوی و چایپاره آقای عادل نجف زاده انتخاب مرحله اول ۴۹,۱۳۴ ۱۵۵,۸۸۱
۷ استان آذربایجان غربی سلماس آقای یعقوب رضازاده انتخاب مرحله اول ۱۹,۱۳۳ ۷۷,۰۶۹
۸ استان آذربایجان غربی شاهین دژ و تکاب آقای محمد میرزائی انتخاب مرحله اول ۱۵,۹۴۴ ۷۱,۱۸۳
۹ استان آذربایجان غربی ماکو، چالدران، پلدشت و شوط آقای عمر علیپوراقدم انتخاب مرحله اول ۴۳,۴۸۶ ۱۱۸,۳۸۵
۱۰ استان آذربایجان غربی مهاباد آقای سلام ستوده انتخاب مرحله اول ۱۵,۸۸۵ ۴۱,۲۸۶
۱۱ استان آذربایجان غربی میاندوآب، چهاربرج و باروق آقای علی احمدی انتخاب مرحله اول ۳۳,۴۴۶ ۹۶,۷۲۹
۱۲ استان آذربایجان غربی نقده و اشنویه آقای عبدالکریم حسین زاده انتخاب مرحله اول ۳۶,۰۸۳ ۹۴,۷۶۸
استان اردبیل
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان اردبیل اردبیل، نمین، نیر و سرعین آقای علی نیک زادثمرین انتخاب مرحله اول ۸۳,۹۸۴ ۲۰۳,۹۰۰
۲ استان اردبیل اردبیل، نمین، نیر و سرعین آقای صدیف بدری انتخاب مرحله اول ۵۳,۴۴۳ ۲۰۳,۹۰۰
۳ استان اردبیل اردبیل، نمین، نیر و سرعین آقای احد بیوته انتخاب مرحله اول ۴۶,۵۳۲ ۲۰۳,۹۰۰
۴ استان اردبیل پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز آقای ابراهیم فهیمی نامزد مرحله دوم ۱۸,۴۷۲ ۱۲۵,۱۲۸
۵ استان اردبیل پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز آقای امیدعلی رعنائی بیله سوار نامزد مرحله دوم ۱۷,۶۳۲ ۱۲۵,۱۲۸
۶ استان اردبیل خلخال و کوثر آقای وحید کنعانی کلور انتخاب مرحله اول ۱۳,۸۵۷ ۴۲,۹۳۲
۷ استان اردبیل گرمی و انگوت آقای محمد خوش سیما انتخاب مرحله اول ۲۰,۰۱۹ ۴۵,۸۶۲
۸ استان اردبیل مشکین شهر آقای بابک رضازاده انتخاب مرحله اول ۱۷,۰۰۷ ۶۳,۸۴۴
استان اصفهان
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان اصفهان اردستان آقای احمد بخشایش اردستانی انتخاب مرحله اول ۱۱,۲۸۴ ۲۴,۸۸۴
۲ استان اصفهان اصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند آقای امیرحسین بانکی پورفرد انتخاب مرحله اول ۱۵۲,۶۲۸ ۴۰۸,۵۴۱
۳ استان اصفهان اصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند آقای عباس مقتدای خوراسگانی انتخاب مرحله اول ۱۱۹,۴۱۱ ۴۰۸,۵۴۱
۴ استان اصفهان اصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند آقای مهدی طغیانی انتخاب مرحله اول ۱۱۲,۱۹۶ ۴۰۸,۵۴۱
۵ استان اصفهان اصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند آقای رسول بخشی دستجردی انتخاب مرحله اول ۱۱۱,۴۴۱ ۴۰۸,۵۴۱
۶ استان اصفهان اصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند آقای حامد یزدیان انتخاب مرحله اول ۹۷,۳۹۸ ۴۰۸,۵۴۱
۷ استان اصفهان خمینی شهر آقای محمدتقی نقدعلی انتخاب مرحله اول ۴۵,۷۶۷ ۷۳,۱۵۹
۸ استان اصفهان سمیرم آقای رحیم کریمی نامزد مرحله دوم ۷,۶۷۳ ۴۲,۸۱۲
۹ استان اصفهان سمیرم آقای سیدمحمد موسوی نامزد مرحله دوم ۶,۰۶۹ ۴۲,۸۱۲
۱۰ استان اصفهان شاهین شهر، میمه و برخوار آقای حسینعلی حاجی دلیگانی انتخاب مرحله اول ۴۶,۷۲۸ ۷۱,۲۴۷
۱۱ استان اصفهان شهرضا و دهاقان آقای حبیب قاسمی انتخاب مرحله اول ۲۲,۹۰۵ ۵۸,۰۵۶
۱۲ استان اصفهان فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت آقای اسمعیل سیاوشی انتخاب مرحله اول ۱۷,۸۷۰ ۶۸,۲۴۲
۱۳ استان اصفهان فلاورجان آقای رمضان رحیمی دشتلوئی انتخاب مرحله اول ۱۸,۷۹۴ ۵۹,۴۹۱
۱۴ استان اصفهان کاشان و آران بیدگل آقای مصطفی معینی ارانی انتخاب مرحله اول ۳۶,۷۳۴ ۱۱۴,۵۴۰
۱۵ استان اصفهان گلپایگان و خوانسار آقای سیدمسعود خاتمی انتخاب مرحله اول ۱۳,۲۷۳ ۳۴,۳۳۹
۱۶ استان اصفهان لنجان آقای حسین رجائی ریزی نامزد مرحله دوم ۱۱,۲۹۵ ۶۱,۷۰۴
۱۷ استان اصفهان لنجان آقای علی کیانی نامزد مرحله دوم ۱۰,۰۷۳ ۶۱,۷۰۴
۱۸ استان اصفهان مبارکه خانم زهرا سعیدی مبارکه انتخاب مرحله اول ۱۱,۹۰۶ ۴۴,۱۹۴
۱۹ استان اصفهان نایین و خور و بیابانک خانم الهام آزاد انتخاب مرحله اول ۶,۴۷۲ ۲۷,۶۵۲
۲۰ استان اصفهان نجف آباد و تیران و کرون آقای ابوالفضل ابوترابی انتخاب مرحله اول ۴۰,۲۵۰ ۹۱,۲۳۹
۲۱ استان اصفهان نطنز و بخش قمصر آقای حسین عبدلی انتخاب مرحله اول ۱۴,۳۸۳ ۳۹,۰۶۵
استان البرز
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان البرز ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ آقای علی حدادی انتخاب مرحله اول ۲۴,۹۰۱ ۹۹,۹۷۶
۲ استان البرز کرج، اشتهارد و فردیس آقای علیرضا عباسی انتخاب مرحله اول ۱۰۸,۲۴۱ ۳۴۱,۵۱۸
۳ استان البرز کرج، اشتهارد و فردیس آقای علی شیرین زاد نامزد مرحله دوم ۵۵,۰۲۳ ۳۴۱,۵۱۸
۴ استان البرز کرج، اشتهارد و فردیس آقای مصطفی سعیدی سیرائی نامزد مرحله دوم ۴۰,۲۳۶ ۳۴۱,۵۱۸
استان ایلام
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان ایلام ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی، سیروان، هلیلان وچوار آقای فریدون همتی انتخاب مرحله اول ۳۵,۱۳۱ ۱۵۸,۱۴۳
۲ استان ایلام ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی، سیروان، هلیلان وچوار خانم سارا فلاحی انتخاب مرحله اول ۳۴,۹۲۰ ۱۵۸,۱۴۳
۳ استان ایلام دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره آقای اسداله چراغی انتخاب مرحله اول ۳۱,۵۹۵ ۷۹,۱۸۵
استان بوشهر
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان بوشهر بوشهر، گناوه و دیلم آقای جعفر پورکبگانی انتخاب مرحله اول ۲۳,۰۰۳ ۸۵,۲۹۶
۲ استان بوشهر دشتستان آقای ابراهیم رضائی انتخاب مرحله اول ۴۳,۶۲۹ ۷۶,۰۵۲
۳ استان بوشهر دشتی و تنگستان آقای غلامحسین زارعی انتخاب مرحله اول ۲۰,۲۵۷ ۷۳,۸۵۸
۴ استان بوشهر کنگان، دیر، جم و عسلویه آقای موسی احمدی انتخاب مرحله اول ۱۹,۱۶۵ ۸۳,۳۴۲
استان تهران
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان تهران پاکدشت آقای فرهاد بشیری انتخاب مرحله اول ۳۰,۵۸۲ ۸۴,۵۲۱
۲ استان تهران دماوند و فیروزکوه آقای شاهرخ رامین انتخاب مرحله اول ۱۷,۸۱۲ ۴۹,۴۷۲
۳ استان تهران رباط کریم و بهارستان آقای حسن قشقاوی انتخاب مرحله اول ۴۶,۳۴۱ ۱۵۳,۴۹۹
۴ استان تهران شهریار، قدس و ملارد آقای حسین حق وردی انتخاب مرحله اول ۵۶,۵۲۹ ۲۱۶,۳۷۲
۵ استان تهران ورامین، پیشوا و قرچک آقای مهدی زمانی افشار انتخاب مرحله اول ۳۰,۴۶۳ ۱۲۴,۵۵۳
استان چهارمحال و بختیاری
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان چهارمحال و بختیاری اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار آقای حمیدرضا عزیزی فارسانی انتخاب مرحله اول ۲۴,۴۳۱ ۹۴,۱۱۲
۲ استان چهارمحال و بختیاری بروجن آقای غلامرضا میرزائی انتخاب مرحله اول ۱۰,۶۱۵ ۴۰,۶۶۷
۳ استان چهارمحال و بختیاری شهرکرد، بن، سامان و فرخ شهر آقای احمد راستینه هفشجانی انتخاب مرحله اول ۳۳,۷۲۰ ۱۰۱,۳۳۷
۴ استان چهارمحال و بختیاری لردگان، خانمیرزا و فلارد آقای سیدروح الله موسوی بیدلی انتخاب مرحله اول ۵۶,۸۵۰ ۱۳۳,۸۸۳
استان خراسان جنوبی
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان خراسان جنوبی بیرجند، درمیان و خوسف آقای سیدحسن هاشمی نامزد مرحله دوم ۲۶,۸۰۹ ۱۴۳,۴۳۰
۲ استان خراسان جنوبی بیرجند، درمیان و خوسف آقای علی مولوی حقیقی نامزد مرحله دوم ۲۴,۲۰۲ ۱۴۳,۴۳۰
۳ استان خراسان جنوبی فردوس، سرایان، طبس و بشرویه آقای محمد نصیری انتخاب مرحله اول ۲۵,۹۴۳ ۸۶,۷۵۳
۴ استان خراسان جنوبی قائنات و زیرکوه آقای سلمان اسحاقی انتخاب مرحله اول ۳۳,۲۰۰ ۷۲,۷۶۹
۵ استان خراسان جنوبی نهبندان و سربیشه آقای مصطفی نخعی انتخاب مرحله اول ۳۱,۹۴۰ ۵۳,۴۶۵
استان خراسان رضوی
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان خراسان رضوی تربت حیدریه، مه ولات و زاوه آقای محسن زنگنه انتخاب مرحله اول ۷۲,۳۱۸ ۱۳۸,۴۰۵
۲ استان خراسان رضوی تربت‌جام، تایباد، باخزر و صالح آباد آقای عثمان سالاری انتخاب مرحله اول ۷۶,۱۰۲ ۱۵۳,۵۸۳
۳ استان خراسان رضوی چناران، طرقبه، شاندیز و گلبهار آقای حسین امامی راد انتخاب مرحله اول ۲۹,۹۲۳ ۷۸,۷۰۸
۴ استان خراسان رضوی خواف و رشتخوار آقای امیر توکلی رودی انتخاب مرحله اول ۴۸,۵۷۵ ۹۹,۸۵۳
۵ استان خراسان رضوی درگز آقای حسین محمدزاده انتخاب مرحله اول ۱۴,۸۹۴ ۳۱,۵۷۶
۶ استان خراسان رضوی سبزوار، جفتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد آقای بهروز محبی نجم آبادی انتخاب مرحله اول ۵۰,۶۸۴ ۱۶۲,۷۶۸
۷ استان خراسان رضوی سبزوار، جفتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد آقای محمدرضا محسنی ثانی انتخاب مرحله اول ۴۰,۵۶۶ ۱۶۲,۷۶۸
۸ استان خراسان رضوی فریمان، سرخس، بخشهای احمد آباد و رضویه آقای سیداحسان قاضی زاده هاشمی انتخاب مرحله اول ۳۸,۵۸۳ ۱۱۱,۳۶۶
۹ استان خراسان رضوی قوچان و فاروج آقای علی آذری انتخاب مرحله اول ۲۷,۹۹۱ ۸۵,۵۵۵
۱۰ استان خراسان رضوی کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ آقای جواد نیک بین انتخاب مرحله اول ۴۳,۵۲۳ ۱۳۳,۹۲۱
۱۱ استان خراسان رضوی گناباد و بجستان آقای هادی محمدپور انتخاب مرحله اول ۱۷,۷۶۹ ۵۷,۳۵۶
۱۲ استان خراسان رضوی نیشابور، فیروزه، زبر خان و میان جلگه آقای سیدیحیی سلیمانی انتخاب مرحله اول ۵۱,۵۷۷ ۱۶۸,۸۷۷
۱۳ استان خراسان رضوی نیشابور، فیروزه، زبر خان و میان جلگه آقای محمد رستمی انتخاب مرحله اول ۴۴,۱۱۴ ۱۶۸,۸۷۷
۱۴ استان خراسان رضوی مشهد و کلات آقای نصراله پژمان فر انتخاب مرحله اول ۳۸۷,۴۱۰ ۷۸۷,۳۶۳
۱۵ استان خراسان رضوی مشهد و کلات آقای میثم ظهوریان ابوترابی انتخاب مرحله اول ۲۷۹,۶۲۲ ۷۸۷,۳۶۳
۱۶ استان خراسان رضوی مشهد و کلات آقای علی اصغر نخعی راد انتخاب مرحله اول ۲۲۰,۴۶۶ ۷۸۷,۳۶۳
۱۷ استان خراسان رضوی مشهد و کلات آقای احسان عظیمی راد نامزد مرحله دوم ۱۵۴,۵۸۸ ۷۸۷,۳۶۳
۱۸ استان خراسان رضوی مشهد و کلات آقای کاظم معتمدی فر نامزد مرحله دوم ۱۴۴,۵۲۳ ۷۸۷,۳۶۳
۱۹ استان خراسان رضوی مشهد و کلات آقای حسنعلی اخلاقی امیری نامزد مرحله دوم ۱۳۰,۲۳۲ ۷۸۷,۳۶۳
۲۰ استان خراسان رضوی مشهد و کلات آقای جواد کریمی قدوسی نامزد مرحله دوم ۱۰۵,۰۹۷ ۷۸۷,۳۶۳
استان خراسان شمالی
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان خراسان شمالی اسفراین و بام صفی آباد آقای هادی قوامی انتخاب مرحله اول ۳۶,۰۷۲ ۶۱,۲۵۴
۲ استان خراسان شمالی بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم، گرمه و راز و جرگلان آقای محمدمهدی شهریاری انتخاب مرحله اول ۷۶,۰۶۷ ۲۰۰,۲۶۱
۳ استان خراسان شمالی بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم، گرمه و راز و جرگلان آقای سیدمحمد پاک مهر انتخاب مرحله اول ۵۰,۳۸۷ ۲۰۰,۲۶۱
۴ استان خراسان شمالی شیروان آقای عباس قدرتی زوارم انتخاب مرحله اول ۱۴,۹۶۵ ۵۴,۸۸۰
استان خوزستان
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان خوزستان اندیمشک آقای جهانبخش قلاوند انتخاب مرحله اول ۴۷,۳۶۵ ۸۶,۰۸۰
۲ استان خوزستان اهواز، باوی، حمیدیه و کارون آقای مجتبی یوسفی انتخاب مرحله اول ۹۴,۴۸۸ ۳۳۲,۷۸۰
۳ استان خوزستان اهواز، باوی، حمیدیه و کارون آقای سیدمحسن موسوی زاده انتخاب مرحله اول ۸۱,۹۴۳ ۳۳۲,۷۸۰
۴ استان خوزستان اهواز، باوی، حمیدیه و کارون آقای محمد امیر انتخاب مرحله اول ۷۸,۴۳۱ ۳۳۲,۷۸۰
۵ استان خوزستان ایذه، باغملک، دزپارت و صیدون آقای فرشاد ابراهیم پورنورآبادی انتخاب مرحله اول ۵۰,۵۸۴ ۱۳۳,۰۴۴
۶ استان خوزستان آبادان آقای جلیل مختار انتخاب مرحله اول ۲۰,۵۷۶ ۹۰,۱۴۹
۷ استان خوزستان آبادان آقای جواد سعدون زاده نامزد مرحله دوم ۱۶,۴۳۰ ۹۰,۱۴۹
۸ استان خوزستان آبادان آقای صادق کمائی نامزد مرحله دوم ۱۵,۸۷۵ ۹۰,۱۴۹
۹ استان خوزستان آبادان آقای سیدمحمد مولوی نامزد مرحله دوم ۱۳,۷۴۳ ۹۰,۱۴۹
۱۰ استان خوزستان آبادان آقای سیدامیر موسوی نامزد مرحله دوم ۱۲,۶۷۲ ۹۰,۱۴۹
۱۱ استان خوزستان بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی آقای امیر حیات مقدم انتخاب مرحله اول ۴۶,۷۴۴ ۱۰۳,۵۴۶
۱۲ استان خوزستان بهبهان و آغاجاری آقای محمدطلا مظلومی آبزرگه انتخاب مرحله اول ۲۶,۷۹۰ ۷۷,۱۹۴
۱۳ استان خوزستان خرمشهر آقای مصطفی مطورزاده انتخاب مرحله اول ۱۳,۴۵۴ ۶۰,۵۸۳
۱۴ استان خوزستان دزفول آقای عباس پاپی زاده بالنگان انتخاب مرحله اول ۶۶,۵۲۵ ۱۴۸,۶۲۶
۱۵ استان خوزستان دشت آزادگان و هویزه آقای مجید داغری انتخاب مرحله اول ۲۹,۶۳۷ ۷۷,۸۰۸
۱۶ استان خوزستان رامهرمز و رامشیر آقای ابراهیم متینیان نامزد مرحله دوم ۱۶,۹۱۴ ۸۶,۷۷۶
۱۷ استان خوزستان رامهرمز و رامشیر آقای امیرحسین نظری نامزد مرحله دوم ۱۲,۵۸۵ ۸۶,۷۷۶
۱۸ استان خوزستان شادگان آقای هاشم خنفری پورجعفری انتخاب مرحله اول ۲۷,۷۰۳ ۶۹,۹۸۰
۱۹ استان خوزستان شوش و کرخه آقای محمد کعب عمیر انتخاب مرحله اول ۳۴,۱۱۷ ۹۶,۱۹۶
۲۰ استان خوزستان شوشتر و گتوند آقای سیدمحمد سادات ابراهیمی انتخاب مرحله اول ۴۶,۲۰۰ ۹۲,۸۸۲
۲۱ استان خوزستان مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا آقای علی عسگر ظاهری عبده وند انتخاب مرحله اول ۲۸,۶۹۸ ۸۷,۲۲۸
استان زنجان
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان زنجان ابهر، خرمدره و سلطانیه آقای منصور علیمردانی انتخاب مرحله اول ۲۳,۸۶۴ ۷۶,۸۷۲
۲ استان زنجان خدابنده آقای سعید رفیعی نامزد مرحله دوم ۱۷,۰۳۶ ۹۳,۴۹۰
۳ استان زنجان خدابنده آقای احمد بیگدلی نامزد مرحله دوم ۱۴,۵۳۰ ۹۳,۴۹۰
۴ استان زنجان زنجان و طارم آقای مصطفی طاهری انتخاب مرحله اول ۴۶,۵۶۸ ۱۶۹,۰۹۲
۵ استان زنجان زنجان و طارم آقای نبی اله محمدی نامزد مرحله دوم ۲۶,۶۷۰ ۱۶۹,۰۹۲
۶ استان زنجان زنجان و طارم آقای محمد اسماعیلی نامزد مرحله دوم ۱۹,۱۶۶ ۱۶۹,۰۹۲
۷ استان زنجان ماهنشان و ایجرود آقای سیدجمال موسوی انتخاب مرحله اول ۲۰,۸۲۱ ۳۹,۷۹۶
استان سمنان
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان سمنان دامغان آقای علی اکبر علیزاده برمی انتخاب مرحله اول ۱۱,۱۴۷ ۳۵,۲۷۲
۲ استان سمنان سمنان، مهدی شهر و سرخه آقای عباس گلرو انتخاب مرحله اول ۲۹,۴۵۵ ۶۴,۶۲۰
۳ استان سمنان شاهرود و میامی آقای احمد عجم انتخاب مرحله اول ۳۵,۸۴۵ ۹۲,۵۹۵
۴ استان سمنان گرمسار و آرادان آقای یاسر عربی انتخاب مرحله اول ۱۷,۶۸۱ ۳۰,۹۷۷
استان سیستان و بلوچستان
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان سیستان و بلوچستان ایرانشهر، راسک، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور، لاشار و بخشهای بنت، آشار وآهوران آقای رحمدل بامری انتخاب مرحله اول ۷۰,۳۵۹ ۱۸۳,۱۳۸
۲ استان سیستان و بلوچستان چابهار، نیک شهر، کنارک، قصرقند، دشت یاری و زرآباد آقای محمدانور بجارزهی انتخاب مرحله اول ۵۴,۰۲۵ ۱۱۵,۲۶۸
۳ استان سیستان و بلوچستان خاش، میر جاوه، تفتان، بخشهای نصرت آباد و کورین آقای علی کرد انتخاب مرحله اول ۳۰,۴۵۸ ۷۱,۸۳۰
۴ استان سیستان و بلوچستان زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون آقای محمد سرگزی انتخاب مرحله اول ۴۸,۷۹۱ ۱۵۶,۳۰۹
۵ استان سیستان و بلوچستان زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون آقای فرهاد شهرکی انتخاب مرحله اول ۴۰,۸۵۰ ۱۵۶,۳۰۹
۶ استان سیستان و بلوچستان زاهدان آقای حسینعلی شهریاری انتخاب مرحله اول ۴۵,۵۴۳ ۱۴۸,۷۱۷
۷ استان سیستان و بلوچستان زاهدان آقای فداحسین مالکی انتخاب مرحله اول ۳۸,۵۷۰ ۱۴۸,۷۱۷
۸ استان سیستان و بلوچستان سراوان، سیب و سوران، مهرستان و گلشن آقای محمدنور دهانی انتخاب مرحله اول ۳۱,۱۰۹ ۸۸,۱۸۴
استان فارس
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان فارس اقلید آقای مسلم صالحی انتخاب مرحله اول ۱۴,۲۳۳ ۵۳,۲۹۷
۲ استان فارس آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان آقای رحیم زارع انتخاب مرحله اول ۲۲,۵۷۰ ۷۸,۵۸۹
۳ استان فارس جهرم و خفر آقای محمدرضا رضائی کوچی انتخاب مرحله اول ۵۴,۸۱۰ ۷۲,۹۰۶
۴ استان فارس داراب و زرین دشت آقای محمدجواد عسکری انتخاب مرحله اول ۴۲,۰۱۰ ۱۱۳,۱۴۷
۵ استان فارس سپیدان و بیضاء آقای اردوان اکبرپور انتخاب مرحله اول ۱۴,۴۶۹ ۴۹,۱۷۷
۶ استان فارس سروستان، کوار و خرامه آقای غلامرضا توکل شوریجه انتخاب مرحله اول ۲۰,۶۵۶ ۸۰,۴۳۴
۷ استان فارس شیراز و زرقان آقای روح اله نجابت انتخاب مرحله اول ۷۸,۳۵۱ ۲۸۹,۰۴۲
۸ استان فارس شیراز و زرقان آقای جعفر قادری انتخاب مرحله اول ۵۹,۰۶۲ ۲۸۹,۰۴۲
۹ استان فارس شیراز و زرقان آقای علیرضا پاک فطرت نامزد مرحله دوم ۵۶,۳۲۹ ۲۸۹,۰۴۲
۱۰ استان فارس شیراز و زرقان آقای ابراهیم عزیزی نامزد مرحله دوم ۵۲,۷۷۳ ۲۸۹,۰۴۲
۱۱ استان فارس شیراز و زرقان آقای سیداسماعیل حسینی نامزد مرحله دوم ۴۹,۰۱۱ ۲۸۹,۰۴۲
۱۲ استان فارس شیراز و زرقان آقای رحمت اله مرزوقی نامزد مرحله دوم ۴۷,۳۴۱ ۲۸۹,۰۴۲
۱۳ استان فارس فسا آقای حسنعلی محمدی انتخاب مرحله اول ۱۴,۷۳۶ ۶۹,۱۵۹
۱۴ استان فارس فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین آقای محمدمهدی فروردین انتخاب مرحله اول ۳۶,۶۶۴ ۹۷,۶۹۴
۱۵ استان فارس کازرون و کوه چنار آقای غلامرضا دهقان ناصرآبادی انتخاب مرحله اول ۳۸,۶۱۳ ۱۱۱,۲۷۱
۱۶ استان فارس لارستان، خنج، گراش، اوز و جویم آقای علاءالدین بروجردی انتخاب مرحله اول ۳۹,۹۲۴ ۹۱,۸۶۲
۱۷ استان فارس لامرد و مهر آقای سیدموسی موسوی انتخاب مرحله اول ۲۵,۱۶۷ ۸۱,۸۱۳
۱۸ استان فارس مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد آقای اسفندیار عبدالهی نامزد مرحله دوم ۱۸,۵۹۸ ۱۱۷,۴۸۱
۱۹ استان فارس مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد آقای سیروس سجادیان نامزد مرحله دوم ۱۴,۵۳۰ ۱۱۷,۴۸۱
۲۰ استان فارس ممسنی و رستم آقای امید نصیبی انتخاب مرحله اول ۳۷,۲۱۱ ۱۰۲,۴۹۹
۲۱ استان فارس نی ریز، استهبان و بختگان آقای فرهاد طهماسبی انتخاب مرحله اول ۳۳,۵۱۵ ۸۰,۷۰۵
استان قزوین
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان قزوین بوئین زهرا و آوج آقای روح اله عباس پور انتخاب مرحله اول ۲۲,۰۰۳ ۶۰,۸۳۰
۲ استان قزوین تاکستان آقای عباس بیگدلی انتخاب مرحله اول ۲۳,۷۰۳ ۵۷,۴۴۲
۳ استان قزوین قزوین، آبیک و البرز آقای سالار ولایت مدار انتخاب مرحله اول ۶۰,۰۲۹ ۲۰۲,۳۵۳
۴ استان قزوین قزوین، آبیک و البرز خانم فاطمه محمدبیگی انتخاب مرحله اول ۵۲,۷۵۴ ۲۰۲,۳۵۳
استان قم
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان قم قم، کهک و جعفر آباد آقای مجتبی ذوالنوری انتخاب مرحله اول ۱۴۹,۲۸۳ ۳۸۹,۷۵۵
۲ استان قم قم، کهک و جعفر آباد آقای محمدمنان رئیسی انتخاب مرحله اول ۱۰۵,۱۴۷ ۳۸۹,۷۵۵
۳ استان قم قم، کهک و جعفر آباد آقای قاسم روان بخش انتخاب مرحله اول ۷۸,۵۴۵ ۳۸۹,۷۵۵
استان کردستان
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان کردستان بیجار آقای علیرضا زندیان انتخاب مرحله اول ۱۰,۴۰۳ ۳۵,۶۹۵
۲ استان کردستان سقز و بانه آقای محسن بیگلری انتخاب مرحله اول ۱۶,۰۳۵ ۶۵,۰۹۶
۳ استان کردستان سنندج، دیواندره و کامیاران آقای سالار مرادی انتخاب مرحله اول ۲۵,۲۳۴ ۱۱۲,۹۰۸
۴ استان کردستان سنندج، دیواندره و کامیاران آقای محسن فتحی انتخاب مرحله اول ۲۴,۳۸۳ ۱۱۲,۹۰۸
۵ استان کردستان قروه و دهگلان آقای محمدرسول شیخی زاده انتخاب مرحله اول ۱۷,۴۵۸ ۷۰,۱۶۳
۶ استان کردستان مریوان و سروآباد آقای امید کریمیان انتخاب مرحله اول ۱۱,۰۶۷ ۵۰,۷۱۹
استان کرمان
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان کرمان بافت، رابر و ارزوئیه آقای یاسر سلیمانی انتخاب مرحله اول ۲۴,۹۱۱ ۶۵,۳۵۵
۲ استان کرمان بم، ریگان، فهرج و نرماشیر آقای موسی غضنفرآبادی انتخاب مرحله اول ۶۸,۳۵۴ ۱۳۴,۴۶۵
۳ استان کرمان جیرفت و عنبر آباد آقای بهنام سعیدی انتخاب مرحله اول ۳۷,۶۲۱ ۱۴۲,۵۹۲
۴ استان کرمان رفسنجان و انار آقای احمد انارکی محمدی انتخاب مرحله اول ۵۶,۴۹۲ ۱۱۷,۲۶۹
۵ استان کرمان زرند و کوهبنان آقای عبدالحسین همتی سراپرده انتخاب مرحله اول ۲۸,۳۴۴ ۶۴,۱۲۶
۶ استان کرمان سیرجان و بردسیر آقای محمد معتمدی زاده انتخاب مرحله اول ۵۳,۷۱۵ ۱۰۴,۳۰۷
۷ استان کرمان شهر بابک آقای غلامرضا نویدی انتخاب مرحله اول ۱۸,۳۰۲ ۳۳,۸۷۶
۸ استان کرمان کرمان و راور آقای شهباز حسن پوربیگلری انتخاب مرحله اول ۷۴,۲۱۹ ۲۲۴,۸۵۹
۹ استان کرمان کرمان و راور آقای مجید دوست علی انتخاب مرحله اول ۷۱,۵۶۶ ۲۲۴,۸۵۹
۱۰ استان کرمان کهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه گنج، فاریاب و جازموریان آقای منصور شکرالهی انتخاب مرحله اول ۸۲,۵۸۶ ۱۵۸,۷۱۲
استان کرمانشاه
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان کرمانشاه اسلام آبادغرب و دالاهو آقای مجتبی بخشی پور انتخاب مرحله اول ۳۰,۵۳۷ ۷۱,۵۱۳
۲ استان کرمانشاه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر آقای رستگار یوسفی انتخاب مرحله اول ۲۵,۷۷۱ ۵۷,۷۵۴
۳ استان کرمانشاه سنقر آقای سیدجواد حسینی کیا انتخاب مرحله اول ۱۱,۰۱۲ ۴۳,۴۰۶
۴ استان کرمانشاه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب آقای فتح الله حسینی انتخاب مرحله اول ۳۸,۴۳۴ ۷۲,۳۶۷
۵ استان کرمانشاه کرمانشاه آقای محمد رشیدی انتخاب مرحله اول ۶۱,۰۵۸ ۲۴۳,۷۴۵
۶ استان کرمانشاه کرمانشاه آقای عبدالرضا مصری نامزد مرحله دوم ۴۷,۶۷۱ ۲۴۳,۷۴۵
۷ استان کرمانشاه کرمانشاه آقای فضل اله رنجبر نامزد مرحله دوم ۳۴,۱۳۸ ۲۴۳,۷۴۵
۸ استان کرمانشاه کرمانشاه آقای جهانبخش امینی نامزد مرحله دوم ۳۱,۷۸۲ ۲۴۳,۷۴۵
۹ استان کرمانشاه کرمانشاه آقای ابراهیم رحیمی زنگنه نامزد مرحله دوم ۲۹,۹۸۶ ۲۴۳,۷۴۵
۱۰ استان کرمانشاه کنگاور، صحنه و هرسین آقای وحید احمدی انتخاب مرحله اول ۳۲,۵۷۶ ۹۵,۴۸۱
استان کهگیلویه و بویر احمد
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان کهگیلویه و بویراحمد بویراحمد، دنا و مارگون آقای محمد بهرامی سیف آباد انتخاب مرحله اول ۷۱,۷۴۷ ۱۸۸,۴۵۲
۲ استان کهگیلویه و بویراحمد کهگیلویه، بهمنی، چرام و لنده آقای سیدمحمد موحد انتخاب مرحله اول ۴۸,۳۴۵ ۱۱۵,۶۲۲
۳ استان کهگیلویه و بویراحمد گچساران و باشت آقای غلامرضا تاج گردون انتخاب مرحله اول ۴۱,۱۶۷ ۶۸,۲۱۷
استان گلستان
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان گلستان رامیان و آزادشهر آقای جمشید قائم مقام انتخاب مرحله اول ۱۸,۶۵۹ ۷۳,۴۹۱
۲ استان گلستان علی آباد کتول آقای رحمت اله نوروزی انتخاب مرحله اول ۳۲,۷۸۷ ۶۸,۴۰۵
۳ استان گلستان کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان آقای عبدالجلال ای ری انتخاب مرحله اول ۲۶,۸۲۶ ۱۲۰,۱۶۵
۴ استان گلستان گرگان و آق قلا آقای رمضانعلی سنگدوینی انتخاب مرحله اول ۵۴,۸۴۳ ۲۰۴,۸۵۰
۵ استان گلستان گرگان و آق قلا آقای عبدالغفور امان زاده انتخاب مرحله اول ۵۱,۵۸۲ ۲۰۴,۸۵۰
۶ استان گلستان گنبد کاووس آقای قرجه طیار نامزد مرحله دوم ۲۱,۸۶۱ ۱۲۲,۲۳۱
۷ استان گلستان گنبد کاووس آقای عبدالحکیم آق ارکاکلی نامزد مرحله دوم ۲۰,۵۵۹ ۱۲۲,۲۳۱
۸ استان گلستان مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه آقای سیدنجیب حسینی انتخاب مرحله اول ۵۴,۳۳۶ ۱۴۱,۷۷۳
استان گیلان
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان گیلان آستارا آقای ولی داداشی انتخاب مرحله اول ۱۶,۴۷۴ ۴۸,۴۲۵
۲ استان گیلان آستانه اشرفیه آقای ابراهیم نجفی اسپیلی انتخاب مرحله اول ۱۷,۴۹۰ ۳۲,۶۴۴
۳ استان گیلان بندرانزلی آقای احمد دنیامالی انتخاب مرحله اول ۸,۱۴۷ ۳۰,۹۴۳
۴ استان گیلان رشت و خمام آقای جبار کوچکی نژادارم ساداتی انتخاب مرحله اول ۴۵,۶۱۴ ۱۵۷,۹۳۹
۵ استان گیلان رشت و خمام آقای مهدی فلاح انتخاب مرحله اول ۳۴,۶۸۲ ۱۵۷,۹۳۹
۶ استان گیلان رشت و خمام آقای محمدرضا احمدی سنگر انتخاب مرحله اول ۳۲,۲۷۳ ۱۵۷,۹۳۹
۷ استان گیلان رودبار آقای مهرداد گودرزوندچگینی انتخاب مرحله اول ۱۸,۷۸۸ ۴۳,۹۳۶
۸ استان گیلان رودسر و املش آقای محمد علی جانی شوکی انتخاب مرحله اول ۱۸,۵۸۷ ۷۱,۷۲۴
۹ استان گیلان صومعه سرا آقای سعید رحمت زاده پشتیری انتخاب مرحله اول ۲۴,۷۶۰ ۶۰,۲۶۰
۱۰ استان گیلان طوالش، رضوانشهر و ماسال آقای یاسر اسلام دوست کاربندی انتخاب مرحله اول ۴۴,۱۶۱ ۱۳۹,۴۱۱
۱۱ استان گیلان فومن و شفت آقای سیدکریم معصومی خسروآبادی انتخاب مرحله اول ۲۲,۰۵۵ ۷۳,۴۶۲
۱۲ استان گیلان لاهیجان و سیاهکل آقای سلمان زارع انتخاب مرحله اول ۱۹,۰۲۳ ۵۵,۸۱۰
۱۳ استان گیلان لنگرود آقای مهرداد لاهوتی انتخاب مرحله اول ۲۴,۹۳۶ ۵۱,۷۴۱
استان لرستان
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان لرستان الیگودرز آقای حمیدرضا گودرزی انتخاب مرحله اول ۲۲,۸۷۵ ۶۳,۱۶۴
۲ استان لرستان بروجرد آقای عباس گودرزی انتخاب مرحله اول ۲۷,۱۴۰ ۸۴,۸۸۳
۳ استان لرستان بروجرد خانم فاطمه مقصودی انتخاب مرحله اول ۱۷,۳۴۳ ۸۴,۸۸۳
۴ استان لرستان پلدختر و معمولان آقای سیدحمیدرضا کاظمی انتخاب مرحله اول ۲۳,۱۸۲ ۴۶,۲۴۷
۵ استان لرستان خرم‌آباد و چگنی آقای محمدرضا ملکشاهی راد نامزد مرحله دوم ۳۱,۲۲۲ ۱۹۳,۳۹۰
۶ استان لرستان خرم‌آباد و چگنی آقای رضا سپه وند نامزد مرحله دوم ۲۲,۹۹۰ ۱۹۳,۳۹۰
۷ استان لرستان خرم‌آباد و چگنی آقای قدرت اله ایمانی نامزد مرحله دوم ۲۰,۸۰۱ ۱۹۳,۳۹۰
۸ استان لرستان خرم‌آباد و چگنی آقای هادی هاشمی نیا نامزد مرحله دوم ۱۸,۳۴۰ ۱۹۳,۳۹۰
۹ استان لرستان دلفان و سلسله آقای محمدحسین محمدی انتخاب مرحله اول ۴۳,۴۴۵ ۱۰۹,۴۳۵
۱۰ استان لرستان دورود و ازنا آقای روح اله لک علی آبادی انتخاب مرحله اول ۱۸,۹۳۱ ۸۲,۶۵۱
۱۱ استان لرستان کوهدشت و رومشگان آقای علی امامی راد انتخاب مرحله اول ۳۳,۲۴۲ ۱۰۷,۷۰۷
استان مازندران
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان مازندران آمل آقای رضا حاجی پور انتخاب مرحله اول ۲۸,۴۱۵ ۱۰۱,۳۵۶
۲ استان مازندران بابل آقای حسن حسن نتاج صلحدار انتخاب مرحله اول ۶۹,۰۷۲ ۱۵۸,۲۹۶
۳ استان مازندران بابل آقای احمد فاطمی انتخاب مرحله اول ۴۰,۹۳۸ ۱۵۸,۲۹۶
۴ استان مازندران بابلسر و فریدونکنار آقای علی اصغر باقرزاده انتخاب مرحله اول ۴۲,۲۸۸ ۶۴,۷۴۶
۵ استان مازندران بهشهر، نکا و گلوگاه آقای غلام رضا شریعتی اندراتی انتخاب مرحله اول ۳۸,۰۰۷ ۱۱۳,۳۴۲
۶ استان مازندران تنکابن، رامسر و عباس‌آباد آقای سیدشمس الدین حسینی انتخاب مرحله اول ۴۵,۳۹۸ ۷۰,۷۹۳
۷ استان مازندران ساری و میان‌دورود خانم عالیه زمانی کیاسری انتخاب مرحله اول ۵۵,۴۳۲ ۱۷۱,۹۱۵
۸ استان مازندران ساری و میان‌دورود آقای علی بابائی کارنامی انتخاب مرحله اول ۵۰,۳۱۷ ۱۷۱,۹۱۵
۹ استان مازندران قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی آقای عمران عباسی کالی نامزد مرحله دوم ۲۶,۷۸۹ ۱۴۱,۹۷۵
۱۰ استان مازندران قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی آقای مصطفی معلمی نامزد مرحله دوم ۲۲,۶۱۵ ۱۴۱,۹۷۵
۱۱ استان مازندران قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی آقای کمال علی پورخنکداری نامزد مرحله دوم ۲۱,۴۵۹ ۱۴۱,۹۷۵
۱۲ استان مازندران قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی آقای علی کشوری نامزد مرحله دوم ۱۸,۰۰۸ ۱۴۱,۹۷۵
۱۳ استان مازندران نور و محمودآباد آقای عبدالوحید فیاضی انتخاب مرحله اول ۲۳,۲۹۰ ۷۹,۷۵۳
۱۴ استان مازندران نوشهر، چالوس و کلاردشت آقای کامران پولادی انتخاب مرحله اول ۲۷,۳۴۹ ۹۳,۱۶۷
استان مرکزی
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان مرکزی اراک، کمیجان و خنداب آقای سیدمحمد جمالیان انتخاب مرحله اول ۴۴,۲۴۳ ۱۶۳,۵۵۶
۲ استان مرکزی اراک، کمیجان و خنداب آقای نادرقلی ابراهیمی انتخاب مرحله اول ۳۹,۵۶۱ ۱۶۳,۵۵۶
۳ استان مرکزی تفرش، آشتیان و فراهان آقای ولی اله بیاتی انتخاب مرحله اول ۱۱,۷۳۹ ۳۰,۸۶۵
۴ استان مرکزی خمین آقای محمد بیات انتخاب مرحله اول ۸,۲۵۳ ۳۶,۱۵۷
۵ استان مرکزی ساوه و زرندیه آقای محمد سبزی انتخاب مرحله اول ۱۸,۰۸۸ ۸۷,۴۵۷
۶ استان مرکزی شازند آقای هوشنگ هادیان پور انتخاب مرحله اول ۱۰,۳۷۸ ۴۴,۴۹۱
۷ استان مرکزی محلات و دلیجان آقای محمد جلالی انتخاب مرحله اول ۵,۴۹۳ ۲۱,۴۶۹
استان هرمزگان
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان هرمزگان بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر آقای احمد مرادی انتخاب مرحله اول ۹۵,۲۳۷ ۲۴۹,۰۸۷
۲ استان هرمزگان بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر خانم فاطمه جراره انتخاب مرحله اول ۷۰,۲۱۴ ۲۴۹,۰۸۷
۳ استان هرمزگان بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر آقای محمد آشوری تازیانی انتخاب مرحله اول ۵۵,۱۳۹ ۲۴۹,۰۸۷
۴ استان هرمزگان بندرلنگه، بستک و پارسیان آقای احمد جباری انتخاب مرحله اول ۳۸,۲۴۲ ۸۲,۶۲۹
۵ استان هرمزگان میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد آقای سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی انتخاب مرحله اول ۷۳,۷۹۲ ۲۰۷,۰۳۲
استان همدان
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان همدان اسدآباد آقای اکبر رنجبرزاده انتخاب مرحله اول ۱۶,۰۷۹ ۳۷,۶۷۸
۲ استان همدان بهار و کبودرآهنگ آقای فتح الله توسلی انتخاب مرحله اول ۳۸,۱۹۵ ۹۵,۷۱۷
۳ استان همدان تویسرکان آقای محمدمهدی مفتح انتخاب مرحله اول ۱۰,۳۹۲ ۳۵,۶۴۸
۴ استان همدان رزن و درگزین آقای سیدابوالحسن مصطفوی غمام انتخاب مرحله اول ۱۶,۰۲۸ ۵۵,۰۳۴
۵ استان همدان ملایر آقای احد آزادی خواه انتخاب مرحله اول ۲۲,۸۹۷ ۸۸,۲۵۵
۶ استان همدان ملایر آقای حسین احمدی نامزد مرحله دوم ۱۶,۶۸۷ ۸۸,۲۵۵
۷ استان همدان ملایر آقای احمد آریائی نژاد نامزد مرحله دوم ۱۶,۶۱۲ ۸۸,۲۵۵
۸ استان همدان نهاوند آقای علیرضا نثاری انتخاب مرحله اول ۱۸,۴۴۶ ۷۳,۵۰۸
۹ استان همدان همدان و فامنین آقای حمیدرضا حاجی بابائی انتخاب مرحله اول ۵۸,۳۴۹ ۱۷۷,۱۳۲
۱۰ استان همدان همدان و فامنین آقای عباس صوفی انتخاب مرحله اول ۴۷,۹۳۴ ۱۷۷,۱۳۲
استان یزد
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان یزد اردکان آقای مصطفی پوردهقان اردکان انتخاب مرحله اول ۱۲,۲۷۱ ۳۳,۶۳۴
۲ استان یزد تفت و میبد آقای سیدجلیل میرمحمدی میبدی انتخاب مرحله اول ۱۹,۹۹۴ ۵۳,۷۲۸
۳ استان یزد مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم، بهاباد و مروست آقای محمدرضا صباغیان بافقی انتخاب مرحله اول ۲۳,۴۸۵ ۸۴,۲۱۰
۴ استان یزد یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن آقای محمدصالح جوکار انتخاب مرحله اول ۸۱,۶۳۴ ۱۵۷,۳۷۶
اقلیت‌های دینی
ردیف استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت انتخاب تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
۱ استان تهران زرتشتیان خانم بهشید برخوردار انتخاب مرحله اول ۱,۰۲۱ ۱,۸۱۹
۲ استان تهران کلیمیان آقای همایون سامه یح نجف آبادی انتخاب مرحله اول ۱,۴۰۶ ۲,۶۲۶
۳ استان اصفهان مسیحیان ارمنی جنوب ایران آقای گقارد منصوریان انتخاب مرحله اول ۱,۰۳۵ ۱,۳۷۸
۴ استان تهران مسیحیان ارمنی شمال ایران آقای آرا شاوردیان انتخاب مرحله اول ۵,۰۵۸ ۶,۰۷۸
۵ استان تهران مسیحیان آشوری و کلدانی آقای شارلی انویه تکیه انتخاب مرحله اول ۲,۲۶۸ ۲,۳۷۵

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: 0 / 5. تعداد امتیازات: 0

به این خبر امتیاز دهید

0/5 (0 نظر)
لینک کوتاه : https://danestanyonline.ir/?p=158222

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

فرم جستجو

تبلیغات در سایت   درباره ما   تماس با ما

logo-samandehi