اخبار

کارگاه آموزشی چسب های مگا استون الوان در مشهد برگزار گردید

کارگاه آموزشی چسب های مگا استون الوان با حضور جمع کثیری از استادکاران سنگ، معماران و مسئولین پروژه های ساختمانی و فروشندگان سنگ در روزچهارم خرداد ماه سال ۱۳۹۶ در تالار همایش هتل آبان مشهد برگزارگردید.

هدف از برگزاری این کارگاه ، آشنائی بیشترفعالین درصنعت ساختمان باتکنولوژی های نوین دراین صنعت همزمان با سایر کشورهای دنیا به منظور کاهش هزینه ها و سرعت اجرا و بهبود کیفیت می باشد، در این راستا نقش شرکت الوان به عنوان پیشتاز در ارائه محصولات نوین بر کسی پوشیده نیست. رنگ الوان با افتخار اعلام می نماید که در بررسی شورای راهبردی نانو مقیاس نه تنها به محصول مگااستون الوان بلکه به لاک اکریلیک پایه آب نیمه براق و مات الوان نیز گواهینامه نانو مقیاس اعطا گردیده است.

الوان ضمن تأکید بر ضرورت برگزاری چنین کارگاه هایی در بخش ساختمان اعلام می دارد اهم مباحث ارائه شده در کارگاه چسب های مگا استون الوان در دو بخش تئوری و عملی توسط کارشناسان منتخب این شرکت به شرح زیر ارائه گردید:

بخش تئوری کارگاه آموزشی چسب های مگا استون الوان

در این بخش چسب های مگااستون، مزیت ها و مقایسه با سیستم های سنتی و سیستم های دیگری که در حال حاضر در نمای خشک استفاده می شود و همچنین رزومه استفاده ازچسب مگااستون درپروژه های مختلف تهران ، تبریز، شیراز و مشهد توسط کارشناسان برجسته شرکت الوان توضیح داده شد. سپس کاربرد چسب مگا استون الوان در اولین فرش سنگی جهان در میدان ایپک شهر تبریز بیان گردید ، این فرش به ابعاد ۴۲متر طول۲۹ مترعرض با استفاده از ۴۹۰۶۵۰ قطعه سنگ ۵×۵ سانتیمتر با چست دو جزئی الوان اجرا گردیده است. پروژه آرمان مشهد دراجرای حدود ۵۰۰۰ متر مربع نمای خشک با سرامیک پرسلن با استفاده از چسب مگا استون الوان نیز افتخاری دیگر در این زمینه می باشد که توسط کارشناسان به تفصیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بخش آموزش عملی کارگاه

در بخش کارگاهی نیز کارشناسان الوان ابتدا سیستم های مرسوم در نمای ساختمان راتوضیح دادند سپس روش مقایسه ای بین سیستم های فوق رابررسی نمودند و مزایا و معایب هر یک را به تفصیل تشریح نمودند و حاضرین در این روش مقایسه ای، با توانائی و قابلیت های چسب مگا استون کاملاً آشنایی پیدا نمودند. در این بخش روش اختلاط دو جزء چسب مگااستون به صورت عملی به نمایش گذاشته شد و روش استاندارد چسب مگااستون در نمای خشک برروی سطوح فولادی، نصب سنگ به سنگ، نصب سنگ برروی سطوح بتنی و چگونگی نصب سنگ برروی پلی استر نیز به صورت عملی و تئوری برای حضار در جلسه تشریح گردید . در پایان جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید و به تمامی سؤالات میهمانان پاسخ داده شد.

منبع: سایت شرکت رنگ الوان

گردآوری‌شده توسط پایگاه دانستنی آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close