اخبار

بهره برداری از دو جایگاه عرضه فراورده های نفتی تک پمپ در منطقه ۲۲

      با پیگیری های صورت گرفته توسط اداره ساماندهی منطقه ۲۲ کار ساخت و بهره برداری از دو جایگاه عرضه فراورده های نفتی تک پمپ در منطقه ۲۲، واقع در استادیوم آزادی و آبشار به پایان رسید و در حال حاضر این جایگاه ها در حال خدمات دهی به شهروندان می باشند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: طی هماهنگی های به عمل آمده تعداد۴ قطعه زمین به منظور ساخت جایگاه های پمپ بنزین به یکی از شرکت های تولید فراورده نفتی تحویل داده شد و تا به امروز کار ساخت و ساز و بهره برداری از ۲ جایگاه در آبشار تهران و استادیوم آزادی هر کدام با دو نازل به پایان رسید و دو جایگاه دیگر نیز در دست احداث است. هر یک از این جایگاه ها دارای متراژی در حدود ۳۰۰ ت۴۰۰ مترمربع می باشند. ضمن این که نیاز هر یک از آنها با ۲۰۰ مترمربع نیز مرتفع می شود.

 وی افزود: همچنین اقدامات لازم در خصوص تحویل دو قطعه زمین دیگر نیز واقع در بلوار کوهک و بلوار دستواره جهت احداث جایگاه های جدید تک پمپ انجام شده است.

 شهردار منطقه ۲۲ اضافه کرد: با توجه به این که این جایگاه ها در مکان های کم ترافیک منطقه واقع شده و عرضه سوخت با کیفیت بالا و با استفاده از متدهای روز دنیا به نسبت سایر پمپ های بنزین منطقه در آنها عرضه می شود، با استقبال مردم مواجه شده است و با توجه به نظر کارشناسان شرکت میزان فروش این جایگاه ها به صورت روزانه در حدود ۱۰ هزار لیتر است و در این جایگاه ها روزانه در حدود ۱۷ هزار لیتر فروخته می شود.

 ساخت این جایگاه ها در مکان های مختلف سطح منطقه نقش مؤثری در کاهش بار ترافیکی و کاهش آلاینده های هوا و بحث های روز محیط زیستی در منطقه شده است.

 

منبع: سایت شهرداری منطقه۲۲

گردآوری‌شده توسط پایگاه دانستنی آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چک کردن

Close
Close